Nowoczesne 1-pokojowe na Ursynowie

ul. Wołoska 1, Wilanów, Warszawa
930 000 PLN
14 173 PLN / m²

Powierzchnia 65.62 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 1
Piętro 4
Liczba pięter 19
Rok budowy 1998

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Wołoska 1, Wilanów, Warszawa. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Jakub Piotrowski Colliers International +48 512122696

Najczęściej zadawane pytania