Jasne mieszkanie 4-pokojowe z garażem

ul. Saska 146, Sulejówek
771 000 PLN
11 073 PLN / m²

Powierzchnia 69.63 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na wynajem

Budynek

Pokoje 4
Piętro 9
Liczba pięter 16
Rok budowy 2000

Opis

Prezentujemy komfortowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji — ul. Saska 146, Sulejówek. Mieszkanie jasne, przestronne, z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń. Idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Okolica dobrze skomunikowana z centrum miasta.

Monika Kamiński +48 787817566

Najczęściej zadawane pytania