4-pokojowe na piętrze z widokiem

ul. Polna 46, Zielonka
894 000 PLN -6%
953 431 PLN 6 406 PLN / m²

Powierzchnia 139.55 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 4
Piętro 14
Liczba pięter 20
Rok budowy 1960

Opis

Na sprzedaż mieszkanie w atrakcyjnej cenie — ul. Polna 46, Zielonka. Nieruchomość po remoncie, z nowoczesnymi wykończeniami. Kuchnia w zabudowie, łazienka z kabiną prysznicową. W pobliżu metro, tramwaje i autobusy. Zapraszamy na prezentację.

Karolina Wiśniewski Colliers International +48 784018975

Najczęściej zadawane pytania