Jasne mieszkanie 1-pokojowe z windą

ul. Wolska 10, Wawer, Warszawa
668 000 PLN
5 323 PLN / m²

Powierzchnia 125.5 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 1
Piętro 4
Liczba pięter 11
Rok budowy 1959

Opis

Na sprzedaż mieszkanie w atrakcyjnej cenie — ul. Wolska 10, Wawer, Warszawa. Nieruchomość po remoncie, z nowoczesnymi wykończeniami. Kuchnia w zabudowie, łazienka z kabiną prysznicową. W pobliżu metro, tramwaje i autobusy. Zapraszamy na prezentację.

Małgorzata Jankowska CBRE Polska +48 605247833

Najczęściej zadawane pytania