5+-pokojowe na piętrze z widokiem

ul. Sobieskiego 52, Wola, Warszawa
266 000 PLN
2 032 PLN / m²

Powierzchnia 130.93 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 5+
Piętro 10
Liczba pięter 18
Rok budowy 1994

Opis

Na sprzedaż mieszkanie w atrakcyjnej cenie — ul. Sobieskiego 52, Wola, Warszawa. Nieruchomość po remoncie, z nowoczesnymi wykończeniami. Kuchnia w zabudowie, łazienka z kabiną prysznicową. W pobliżu metro, tramwaje i autobusy. Zapraszamy na prezentację.

Jakub Zieliński Knight Frank +48 664256876

Najczęściej zadawane pytania