Mieszkanie 1-pokojowe na zamkniętym osiedlu

ul. Brzozowa 122, Żoliborz, Warszawa
539 000 PLN
7 333 PLN / m²

Powierzchnia 73.5 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na wynajem

Budynek

Pokoje 1
Piętro 15
Liczba pięter 15
Rok budowy 1997

Opis

Prezentujemy komfortowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji — ul. Brzozowa 122, Żoliborz, Warszawa. Mieszkanie jasne, przestronne, z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń. Idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Okolica dobrze skomunikowana z centrum miasta.

Piotr Kamiński +48 532662683

Najczęściej zadawane pytania