5+-pokojowe na parterze z ogrodem

ul. Rolna 148, Włochy, Warszawa
466 000 PLN
6 534 PLN / m²

Powierzchnia 71.32 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 5+
Piętro 1
Liczba pięter 7
Rok budowy 2012

Opis

Do sprzedaży 5+-pokojowe na parterze z ogrodem. Adres: ul. Rolna 148, Włochy, Warszawa. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, jasne, z dobrym rozkładem. W okolicy pełna infrastruktura — sklepy, apteki, przychodnia, szkoła. Dojazd do centrum zajmuje kilkanaście minut.

Robert Grabowski Colliers International +48 888143753

Najczęściej zadawane pytania