Mieszkanie 65 m² z widokiem na park

ul. Sobieskiego 110, Ochota, Warszawa
506 000 PLN
7 774 PLN / m²

Powierzchnia 65.09 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na wynajem

Budynek

Pokoje 4
Piętro 0
Liczba pięter 8
Rok budowy 2026

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Sobieskiego 110, Ochota, Warszawa. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Barbara Kozłowski Colliers International +48 788024273

Najczęściej zadawane pytania