Mieszkanie 52 m² w Wilanowie

ul. Piękna 60, Nadarzyn
955 000 PLN
18 508 PLN / m²

Powierzchnia 51.6 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 1
Piętro 12
Liczba pięter 12
Rok budowy 1957

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Piękna 60, Nadarzyn. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Agnieszka Szymańska Emmerson Realty +48 731804752

Najczęściej zadawane pytania