4-pokojowe mieszkanie w dobrej lokalizacji

ul. Kościuszki 21, Milanówek
487 000 PLN
3 492 PLN / m²

Powierzchnia 139.45 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 4
Piętro 12
Liczba pięter 12
Rok budowy 2011

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Kościuszki 21, Milanówek. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Grzegorz Michalski CBRE Polska +48 694721635

Najczęściej zadawane pytania