Komfortowe mieszkanie 1-pok. przy metrze

ul. Grochowska 14, Sulejówek
531 000 PLN
6 014 PLN / m²

Powierzchnia 88.29 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 1
Piętro 3
Liczba pięter 19
Rok budowy 1965

Opis

Do sprzedaży Komfortowe mieszkanie 1-pok. przy metrze. Adres: ul. Grochowska 14, Sulejówek. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, jasne, z dobrym rozkładem. W okolicy pełna infrastruktura — sklepy, apteki, przychodnia, szkoła. Dojazd do centrum zajmuje kilkanaście minut.

Piotr Szymańska Openhouse.pl +48 667487325

Najczęściej zadawane pytania