Przestronne 5+-pokojowe na Mokotowie

ul. Grójecka 142, Mokotów, Warszawa
663 000 PLN -9%
729 868 PLN 5 009 PLN / m²

Powierzchnia 132.36 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 5+
Piętro 6
Liczba pięter 13
Rok budowy 2002

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Grójecka 142, Mokotów, Warszawa. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Piotr Zieliński Re/Max Polska +48 513150386

Najczęściej zadawane pytania