Mieszkanie 88 m² na Pradze

ul. Prusa 36, Wesoła, Warszawa
841 000 PLN -7%
902 109 PLN 9 523 PLN / m²

Powierzchnia 88.31 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 3
Piętro 1
Liczba pięter 14
Rok budowy 2014

Opis

Do sprzedaży Mieszkanie 88 m² na Pradze. Adres: ul. Prusa 36, Wesoła, Warszawa. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, jasne, z dobrym rozkładem. W okolicy pełna infrastruktura — sklepy, apteki, przychodnia, szkoła. Dojazd do centrum zajmuje kilkanaście minut.

Jakub Piotrowski Savills Polska +48 722117383

Najczęściej zadawane pytania