1 pokoje na Ursynowie z widokiem

ul. Saska 5, Rembertów, Warszawa
406 000 PLN -13%
464 721 PLN 6 966 PLN / m²

Powierzchnia 58.28 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 1
Piętro 14
Liczba pięter 14
Rok budowy 1993

Opis

Na sprzedaż mieszkanie w atrakcyjnej cenie — ul. Saska 5, Rembertów, Warszawa. Nieruchomość po remoncie, z nowoczesnymi wykończeniami. Kuchnia w zabudowie, łazienka z kabiną prysznicową. W pobliżu metro, tramwaje i autobusy. Zapraszamy na prezentację.

Małgorzata Kwiatkowski Lion's Estate +48 722886168

Najczęściej zadawane pytania