1-pokojowe mieszkanie na nowym osiedlu

ul. Zwycięzców 111, Marki
881 000 PLN
7 838 PLN / m²

Powierzchnia 112.4 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 1
Piętro 6
Liczba pięter 16
Rok budowy 1965

Opis

Na sprzedaż mieszkanie w atrakcyjnej cenie — ul. Zwycięzców 111, Marki. Nieruchomość po remoncie, z nowoczesnymi wykończeniami. Kuchnia w zabudowie, łazienka z kabiną prysznicową. W pobliżu metro, tramwaje i autobusy. Zapraszamy na prezentację.

Marcin Michalski Cushman & Wakefield +48 606870681

Najczęściej zadawane pytania