Przestronne 5+-pokojowe na nowym osiedlu

ul. Nowogrodzka 80, Pruszków
259 000 PLN
1 789 PLN / m²

Powierzchnia 144.78 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 5+
Piętro 8
Liczba pięter 9
Rok budowy 2017

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Nowogrodzka 80, Pruszków. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Agnieszka Kamińska Colliers International +48 534743223

Najczęściej zadawane pytania