1-pokojowe mieszkanie na Bielanach

ul. Saska 71, Milanówek
677 000 PLN
7 352 PLN / m²

Powierzchnia 92.08 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 1
Piętro 9
Liczba pięter 10
Rok budowy 1997

Opis

Prezentujemy komfortowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji — ul. Saska 71, Milanówek. Mieszkanie jasne, przestronne, z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń. Idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Okolica dobrze skomunikowana z centrum miasta.

Magdalena Wójcik Savills Polska +48 788235706

Najczęściej zadawane pytania