Mieszkanie 4-pokojowe w nowym budownictwie

ul. Chmielna 130, Rembertów, Warszawa
1 312 000 PLN
10 483 PLN / m²

Powierzchnia 125.15 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 4
Piętro 6
Liczba pięter 8
Rok budowy 2012

Opis

Do sprzedaży Mieszkanie 4-pokojowe w nowym budownictwie. Adres: ul. Chmielna 130, Rembertów, Warszawa. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, jasne, z dobrym rozkładem. W okolicy pełna infrastruktura — sklepy, apteki, przychodnia, szkoła. Dojazd do centrum zajmuje kilkanaście minut.

Maria Szymańska +48 788917617

Najczęściej zadawane pytania