1 pokoje z prywatnym ogrodem

ul. Grochowska 90, Mokotów, Warszawa
281 000 PLN
2 044 PLN / m²

Powierzchnia 137.5 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 1
Piętro 9
Liczba pięter 20
Rok budowy 1952

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Grochowska 90, Mokotów, Warszawa. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Dorota Krawczyk Agencja Nieruchomości Feniks +48 793058142

Najczęściej zadawane pytania