Komfortowe mieszkanie 1-pok. w centrum

ul. Mickiewicza 136, Targówek, Warszawa
276 000 PLN
3 584 PLN / m²

Powierzchnia 77.01 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 1
Piętro 11
Liczba pięter 13
Rok budowy 2007

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Mickiewicza 136, Targówek, Warszawa. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Marek Jankowski JLL Residential +48 792825112

Najczęściej zadawane pytania