Przestronne 1-pokojowe w dobrej lokalizacji

ul. Targowa 57, Wołomin
828 000 PLN
8 814 PLN / m²

Powierzchnia 93.94 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 1
Piętro 8
Liczba pięter 20
Rok budowy 2002

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Targowa 57, Wołomin. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Marcin Wiśniewski Re/Max Polska +48 531672178

Najczęściej zadawane pytania