Komfortowe mieszkanie 4-pok. z widokiem na park

ul. Cicha 59, Halinów
404 000 PLN
6 660 PLN / m²

Powierzchnia 60.66 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 4
Piętro 2
Liczba pięter 13
Rok budowy 2007

Opis

Prezentujemy komfortowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji — ul. Cicha 59, Halinów. Mieszkanie jasne, przestronne, z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń. Idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Okolica dobrze skomunikowana z centrum miasta.

Karolina Kwiatkowski Knight Frank +48 515354443

Najczęściej zadawane pytania