Nowoczesne 5+-pokojowe z widokiem na park

ul. Grójecka 124, Targówek, Warszawa
390 000 PLN
2 795 PLN / m²

Powierzchnia 139.51 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 5+
Piętro 0
Liczba pięter 19
Rok budowy 2000

Opis

Na sprzedaż mieszkanie w atrakcyjnej cenie — ul. Grójecka 124, Targówek, Warszawa. Nieruchomość po remoncie, z nowoczesnymi wykończeniami. Kuchnia w zabudowie, łazienka z kabiną prysznicową. W pobliżu metro, tramwaje i autobusy. Zapraszamy na prezentację.

Magdalena Dąbrowska Lion's Estate +48 793178495

Najczęściej zadawane pytania