2-pokojowe na wysokim piętrze

ul. Koszykowa 54, Ursynów, Warszawa
593 000 PLN
4 653 PLN / m²

Powierzchnia 127.45 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 2
Piętro 1
Liczba pięter 12
Rok budowy 1952

Opis

Na sprzedaż mieszkanie w atrakcyjnej cenie — ul. Koszykowa 54, Ursynów, Warszawa. Nieruchomość po remoncie, z nowoczesnymi wykończeniami. Kuchnia w zabudowie, łazienka z kabiną prysznicową. W pobliżu metro, tramwaje i autobusy. Zapraszamy na prezentację.

Magdalena Szymańska Hamilton May +48 791245781

Najczęściej zadawane pytania