3-pokojowe mieszkanie w zielonej okolicy

ul. Kondratowicza 77, Praga-Południe, Warszawa
614 000 PLN
4 711 PLN / m²

Powierzchnia 130.34 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 3
Piętro 14
Liczba pięter 14
Rok budowy 2015

Opis

Do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie w zielonej okolicy. Adres: ul. Kondratowicza 77, Praga-Południe, Warszawa. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, jasne, z dobrym rozkładem. W okolicy pełna infrastruktura — sklepy, apteki, przychodnia, szkoła. Dojazd do centrum zajmuje kilkanaście minut.

Tomasz Woźniak Północ Nieruchomości +48 882070642

Najczęściej zadawane pytania