Komfortowe mieszkanie 5+-pok. na Mokotowie

ul. Brzozowa 84, Izabelin
367 000 PLN -12%
415 376 PLN 5 156 PLN / m²

Powierzchnia 71.18 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 5+
Piętro 13
Liczba pięter 13
Rok budowy 2005

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Brzozowa 84, Izabelin. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Natalia Szymańska Engel & Völkers Warszawa +48 795322679

Najczęściej zadawane pytania