1 pokoje z tarasem na dachu

ul. Konstruktorska 140, Żoliborz, Warszawa
530 000 PLN
4 708 PLN / m²

Powierzchnia 112.58 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 1
Piętro 9
Liczba pięter 9
Rok budowy 2015

Opis

Do sprzedaży 1 pokoje z tarasem na dachu. Adres: ul. Konstruktorska 140, Żoliborz, Warszawa. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, jasne, z dobrym rozkładem. W okolicy pełna infrastruktura — sklepy, apteki, przychodnia, szkoła. Dojazd do centrum zajmuje kilkanaście minut.

Grzegorz Kowalska Agencja Nieruchomości Feniks +48 516477592

Najczęściej zadawane pytania