Komfortowe mieszkanie 2-pok. w zielonej okolicy

ul. Rembielińska 127, Żoliborz, Warszawa
328 000 PLN
3 231 PLN / m²

Powierzchnia 101.52 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na wynajem

Budynek

Pokoje 2
Piętro 9
Liczba pięter 9
Rok budowy 2025

Opis

Do sprzedaży Komfortowe mieszkanie 2-pok. w zielonej okolicy. Adres: ul. Rembielińska 127, Żoliborz, Warszawa. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, jasne, z dobrym rozkładem. W okolicy pełna infrastruktura — sklepy, apteki, przychodnia, szkoła. Dojazd do centrum zajmuje kilkanaście minut.

Grzegorz Zieliński Engel & Völkers Warszawa +48 735483881

Najczęściej zadawane pytania