Mieszkanie 1-pokojowe z garażem

ul. Nowogrodzka 7, Piastów
538 000 PLN
4 453 PLN / m²

Powierzchnia 120.83 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 1
Piętro 9
Liczba pięter 9
Rok budowy 2001

Opis

Do sprzedaży Mieszkanie 1-pokojowe z garażem. Adres: ul. Nowogrodzka 7, Piastów. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, jasne, z dobrym rozkładem. W okolicy pełna infrastruktura — sklepy, apteki, przychodnia, szkoła. Dojazd do centrum zajmuje kilkanaście minut.

Ewa Nowak Freedom Nieruchomości +48 725300502

Najczęściej zadawane pytania