3-pokojowe mieszkanie w spokojnej okolicy

ul. Światowida 101, Ochota, Warszawa
455 000 PLN
3 309 PLN / m²

Powierzchnia 137.51 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 3
Piętro 5
Liczba pięter 5
Rok budowy 1982

Opis

Na sprzedaż mieszkanie w atrakcyjnej cenie — ul. Światowida 101, Ochota, Warszawa. Nieruchomość po remoncie, z nowoczesnymi wykończeniami. Kuchnia w zabudowie, łazienka z kabiną prysznicową. W pobliżu metro, tramwaje i autobusy. Zapraszamy na prezentację.

Karolina Szymańska Północ Nieruchomości +48 726338001

Najczęściej zadawane pytania