Mieszkanie 130 m² w spokojnej okolicy

ul. Brzozowa 98, Praga-Północ, Warszawa
461 000 PLN -11%
520 195 PLN 3 554 PLN / m²

Powierzchnia 129.72 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na wynajem

Budynek

Pokoje 5+
Piętro 5
Liczba pięter 10
Rok budowy 1985

Opis

Do sprzedaży Mieszkanie 130 m² w spokojnej okolicy. Adres: ul. Brzozowa 98, Praga-Północ, Warszawa. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, jasne, z dobrym rozkładem. W okolicy pełna infrastruktura — sklepy, apteki, przychodnia, szkoła. Dojazd do centrum zajmuje kilkanaście minut.

Maria Zieliński Knight Frank +48 785393820

Najczęściej zadawane pytania