Przestronne 3-pokojowe na Mokotowie

ul. Polna 120, Pruszków
444 000 PLN -18%
539 426 PLN 7 383 PLN / m²

Powierzchnia 60.14 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 3
Piętro 1
Liczba pięter 13
Rok budowy 2023

Opis

Do sprzedaży Przestronne 3-pokojowe na Mokotowie. Adres: ul. Polna 120, Pruszków. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, jasne, z dobrym rozkładem. W okolicy pełna infrastruktura — sklepy, apteki, przychodnia, szkoła. Dojazd do centrum zajmuje kilkanaście minut.

Tomasz Kwiatkowski Century 21 Polska +48 732005820

Najczęściej zadawane pytania