Nowoczesne 1-pokojowe na Ursynowie

ul. Stryjeńskich 148, Bielany, Warszawa
756 000 PLN -4%
786 933 PLN 5 145 PLN / m²

Powierzchnia 146.94 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 1
Piętro 14
Liczba pięter 14
Rok budowy 2011

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Stryjeńskich 148, Bielany, Warszawa. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Piotr Kozłowska Colliers International +48 666932293

Najczęściej zadawane pytania