4 pokoje z prywatnym ogrodem

ul. Słoneczna 132, Praga-Północ, Warszawa
455 000 PLN
4 318 PLN / m²

Powierzchnia 105.38 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 4
Piętro 3
Liczba pięter 15
Rok budowy 1957

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Słoneczna 132, Praga-Północ, Warszawa. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Robert Jankowski Century 21 Polska +48 696540874

Najczęściej zadawane pytania