Przestronne 5+-pokojowe na Ochocie

ul. Dereniowa 20, Konstancin-Jeziorna
611 000 PLN -4%
634 464 PLN 16 087 PLN / m²

Powierzchnia 37.98 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na wynajem

Budynek

Pokoje 5+
Piętro 2
Liczba pięter 10
Rok budowy 1989

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Dereniowa 20, Konstancin-Jeziorna. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Paweł Zieliński Colliers International +48 733077308

Najczęściej zadawane pytania