Nowoczesne 5+-pokojowe w centrum

ul. Klimontowska 55, Ursynów, Warszawa
643 000 PLN
5 260 PLN / m²

Powierzchnia 122.24 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na wynajem

Budynek

Pokoje 5+
Piętro 10
Liczba pięter 10
Rok budowy 2026

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Klimontowska 55, Ursynów, Warszawa. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Maria Krawczyk Engel & Völkers Warszawa +48 784451642

Najczęściej zadawane pytania