5+-pokojowe na piętrze z widokiem

ul. Conrada 12, Halinów
490 000 PLN
3 368 PLN / m²

Powierzchnia 145.47 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 5+
Piętro 14
Liczba pięter 20
Rok budowy 1994

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Conrada 12, Halinów. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Łukasz Kozłowska Century 21 Polska +48 729142981

Najczęściej zadawane pytania