Mieszkanie 118 m² w Wilanowie

ul. Koszykowa 122, Wilanów, Warszawa
687 000 PLN
5 829 PLN / m²

Powierzchnia 117.85 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 2
Piętro 1
Liczba pięter 12
Rok budowy 1961

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Koszykowa 122, Wilanów, Warszawa. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Joanna Zieliński Savills Polska +48 694772283

Najczęściej zadawane pytania