Nowoczesne 2-pokojowe blisko centrum

ul. Grochowska 35, Mokotów, Warszawa
565 000 PLN
8 197 PLN / m²

Powierzchnia 68.93 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 2
Piętro 1
Liczba pięter 18
Rok budowy 1979

Opis

Na sprzedaż mieszkanie w atrakcyjnej cenie — ul. Grochowska 35, Mokotów, Warszawa. Nieruchomość po remoncie, z nowoczesnymi wykończeniami. Kuchnia w zabudowie, łazienka z kabiną prysznicową. W pobliżu metro, tramwaje i autobusy. Zapraszamy na prezentację.

Joanna Zielińska Emmerson Realty +48 787316976

Najczęściej zadawane pytania