Komfortowe mieszkanie 4-pok. w dobrej lokalizacji

ul. Parkowa 97, Śródmieście, Warszawa
1 001 000 PLN
9 743 PLN / m²

Powierzchnia 102.74 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 4
Piętro 0
Liczba pięter 14
Rok budowy 1991

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Parkowa 97, Śródmieście, Warszawa. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Aleksandra Krawczyk Północ Nieruchomości +48 662273166

Najczęściej zadawane pytania