Nowoczesne 3-pokojowe na Pradze

ul. Rydygiera 135, Brwinów
647 000 PLN -13%
744 207 PLN 10 422 PLN / m²

Powierzchnia 62.08 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 3
Piętro 5
Liczba pięter 6
Rok budowy 2015

Opis

Do sprzedaży Nowoczesne 3-pokojowe na Pradze. Adres: ul. Rydygiera 135, Brwinów. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, jasne, z dobrym rozkładem. W okolicy pełna infrastruktura — sklepy, apteki, przychodnia, szkoła. Dojazd do centrum zajmuje kilkanaście minut.

Aleksandra Kowalska Agencja Nieruchomości Feniks +48 724465698

Najczęściej zadawane pytania