Mieszkanie 1-pokojowe wykończone pod klucz

ul. Kasprzaka 104, Konstancin-Jeziorna
659 000 PLN
6 496 PLN / m²

Powierzchnia 101.45 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 1
Piętro 11
Liczba pięter 11
Rok budowy 1961

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Kasprzaka 104, Konstancin-Jeziorna. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Aleksandra Pawłowski Engel & Völkers Warszawa +48 728102376

Najczęściej zadawane pytania