Przestronne 5+-pokojowe w dobrej lokalizacji

ul. Filtrowa 69, Praga-Południe, Warszawa
518 000 PLN
4 560 PLN / m²

Powierzchnia 113.6 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 5+
Piętro 9
Liczba pięter 9
Rok budowy 1958

Opis

Na sprzedaż mieszkanie w atrakcyjnej cenie — ul. Filtrowa 69, Praga-Południe, Warszawa. Nieruchomość po remoncie, z nowoczesnymi wykończeniami. Kuchnia w zabudowie, łazienka z kabiną prysznicową. W pobliżu metro, tramwaje i autobusy. Zapraszamy na prezentację.

Michał Piotrowski Freedom Nieruchomości +48 889932257

Najczęściej zadawane pytania