1-pokojowe na 2. piętrze

ul. Konstruktorska 14, Kobyłka
431 000 PLN
7 816 PLN / m²

Powierzchnia 55.14 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 1
Piętro 15
Liczba pięter 15
Rok budowy 1976

Opis

Na sprzedaż mieszkanie w atrakcyjnej cenie — ul. Konstruktorska 14, Kobyłka. Nieruchomość po remoncie, z nowoczesnymi wykończeniami. Kuchnia w zabudowie, łazienka z kabiną prysznicową. W pobliżu metro, tramwaje i autobusy. Zapraszamy na prezentację.

Michał Pawłowski Lion's Estate +48 794598969

Najczęściej zadawane pytania