3 pokoje na Woli z miejscem parkingowym

ul. Ostrobramska 127, Mińsk Mazowiecki
761 000 PLN
5 546 PLN / m²

Powierzchnia 137.22 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 3
Piętro 5
Liczba pięter 20
Rok budowy 2022

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Ostrobramska 127, Mińsk Mazowiecki. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Paweł Piotrowski Agencja Nieruchomości Feniks +48 694594650

Najczęściej zadawane pytania