1 pokoje z dwoma łazienkami

ul. Stryjeńskich 139, Ursynów, Warszawa
816 000 PLN
8 158 PLN / m²

Powierzchnia 100.02 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 1
Piętro 3
Liczba pięter 5
Rok budowy 1991

Opis

Do sprzedaży 1 pokoje z dwoma łazienkami. Adres: ul. Stryjeńskich 139, Ursynów, Warszawa. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, jasne, z dobrym rozkładem. W okolicy pełna infrastruktura — sklepy, apteki, przychodnia, szkoła. Dojazd do centrum zajmuje kilkanaście minut.

Magdalena Dąbrowski JLL Residential +48 788401216

Najczęściej zadawane pytania