4 pokoje z tarasem na dachu

ul. Parkowa 114, Ochota, Warszawa
363 000 PLN -17%
439 575 PLN 2 613 PLN / m²

Powierzchnia 138.9 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na wynajem

Budynek

Pokoje 4
Piętro 6
Liczba pięter 15
Rok budowy 1958

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Parkowa 114, Ochota, Warszawa. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Tomasz Kowalczyk Freedom Nieruchomości +48 537776631

Najczęściej zadawane pytania