Mieszkanie 110 m² przy metrze

ul. Stryjeńskich 72, Włochy, Warszawa
642 000 PLN
5 853 PLN / m²

Powierzchnia 109.69 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 5+
Piętro 4
Liczba pięter 19
Rok budowy 1985

Opis

Na sprzedaż mieszkanie w atrakcyjnej cenie — ul. Stryjeńskich 72, Włochy, Warszawa. Nieruchomość po remoncie, z nowoczesnymi wykończeniami. Kuchnia w zabudowie, łazienka z kabiną prysznicową. W pobliżu metro, tramwaje i autobusy. Zapraszamy na prezentację.

Łukasz Zieliński Colliers International +48 727526862

Najczęściej zadawane pytania