Mieszkanie 50 m² na Bielanach

ul. KEN 115, Mokotów, Warszawa
785 000 PLN
15 575 PLN / m²

Powierzchnia 50.4 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na wynajem

Budynek

Pokoje 5+
Piętro 0
Liczba pięter 2
Rok budowy 2019

Opis

Prezentujemy komfortowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji — ul. KEN 115, Mokotów, Warszawa. Mieszkanie jasne, przestronne, z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń. Idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Okolica dobrze skomunikowana z centrum miasta.

Piotr Wójcikowa +48 692820271

Najczęściej zadawane pytania