Jasne mieszkanie 2-pokojowe z garażem

ul. Filtrowa 147, Śródmieście, Warszawa
396 000 PLN
3 247 PLN / m²

Powierzchnia 121.97 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 2
Piętro 5
Liczba pięter 16
Rok budowy 1956

Opis

Do sprzedaży Jasne mieszkanie 2-pokojowe z garażem. Adres: ul. Filtrowa 147, Śródmieście, Warszawa. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, jasne, z dobrym rozkładem. W okolicy pełna infrastruktura — sklepy, apteki, przychodnia, szkoła. Dojazd do centrum zajmuje kilkanaście minut.

Natalia Wójcikowa Emmerson Realty +48 501910836

Najczęściej zadawane pytania